Schneiderka Ludvík (Valašské Meziříčí 1903 – 1980 Praha)
V horách, signováno vpravo dole Schneiderka, olej/plátno, 80 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |
Položky z jiných aukcí
- 3 italienische emaillierte Frösche,
- Liliput H0 First Class, L131981 Dampflok A3/5,
- Brillant Creolen